Pastatų pridavimas

Pastato pridavimas – tai kompleksinis procesas, kuris privalo būti tinkamai parengtas ir sklandus, jeigu nenorite turėti papildomų rūpesčių. Šio proceso metu kiekviena klaida (trūkumai, pažeidimai pildant ir priduodant dokumentus) kainuoja dvigubai – tiek laiko, tiek  pinigų! Tačiau to paprasta išvengti, jeigu kreipiatės į profesionalus.

Pastato pridavimas reikalingas statant bet kokius pastatus, siekiant gauti paskolą tolimesnėms statyboms bei pastato įregistravimui į registrų centrą. Pastato pridavimas apima:

  • Visų pridavimui reikalingų dokumentų ruošimą;
  • Jų suderinimą su savivaldybe, registrų centru ir kitomis suinteresuotomis institucijomis;
  • Svarbiausia – dokumentų suderinimą su statybų inspekcija.

Tik atlikus visus šiuos žingsnius galima sėkmingai įregistruoti pastatą registrų centre.

Kodėl vertėtų patikėti pastato pridavimą profesionalams?

Ne paslaptis, kad norint sklandaus pastato pridavimo proceso, reikia gerai jį išmanyti ir suprasti. Be to, tai reikalauja nemažai laiko ir pastangų – reikia fiziškai apsilankyti keletoje skirtingų institucijų tam, kad gauti visus reikalingus dokumentus, teisingai užpildyti visas elektronine formas ir pan. Klaidos šioje srityje gali kainuoti tiek jūsų pinigus, tiek laiką.

Mūsų įmonė turi sukaupusi didelę patirtį pastatų pridavime, todėl mes tiksliai žinome, kokie dokumentai yra reikalingi ir kaip juos gauti greitai bei sklandžiai. Negana to, norint priduoti pastatą 100 proc., taip pat reikia:

  • Padaryti pastato inventorizaciją (nekilnojamojo daikto kadastro duomenų bylą);
  • Atnaujinti sklypo kadastrinius matavimus;
  • Padaryti pastato kontrolinę nuotrauką (pririšimą);
  • Užkoordinuoti ir padaryti išpildomąsias nuotraukas visų inžinerinių tinklų, kurie įvesti į pastatą (tai elektra, vandentiekis, buitinės nuotekos, dujos ir kiti).

Mes atliekame visus aukščiau išvardintus darbus, surenkame reikalingus dokumentus, sukeliame viską į infostatybą ir užregistruojame registrų centre. Pasinaudojus paslauga, jums nereikia sukti galvos dėl pridavimo, nes už jus viską padarome mes! Nuo A iki Z. Pasikalbėkim – susisiekite.

Parašykite mums

© 2019 GeoTikslumas.lt Visos teisės saugomos.

Uždaryti